Kärdla Põhikooli külastas ettevõte Meemehed 28. jaanuar eliisa.liias

27. jaanuaril külastas Kärdla Põhikooli ettevõtte Meemehed. Kolm noormeest Nõo Reaalgümnaasiumist alustasid tegevust õpilasfirmana, olles omandanud esimesi ettevõtluskogemusi juba põhikooli ajal. Meemehed on olnud edukad erinevatel võistlustel, muuhulgas: - Austraalia ja Euroopa noorte ettevõtete „Wise 20 under 20 finalist” (2021) - Junior Achievement Eesti PÕF 2021 "Parim toiduvaldkonna õpilasfirma" - Tartumaa aasta toode finalist (2021) - Esimene koht Valgamaa Ettevõtluskonkursil "Nupp Nokib" (2021) Meemeestega kohtusid Kärdla Põhikooli 9A, 9B ja 7A klassi õpilased.