Õppetöö

Pikapäevarühm

Dokumendid

Pikapäevarühmas pakutakse õpilasele järelevalvet ning pedagoogilist juhendamist ja suunamist õppest vaba aja sisustamisel, koduste õpiülesannete täitmisel, huvitegevuses ning huvide arendamisel. Pikapäevarühma toimumiskoht on uue koolimaja ruum Trill (ruum 160).

Pikapäevarühma õpilased saavad koolis süüa täiendava toidukorra.

Pikapäevarühma töökorra alused:

• Pikapäevarühm toimub igal koolipäeval kell 13:00-15:30;
  • Pikapäevarühmas osalemiseks ning toidukorra soovimiseks esitab lapsevanem koolile vastava avalduse;
  • Pikapäevarühma tegevus koosneb puhkusest vabas õhus ja huvitegevusest;
  • Pikapäevarühma õpilase rühmast varem lahkumise kohta peab õpilase päevikus olema lapsevanema kirjalik teatis/teavitus Stuudiumis või lapsevanem teavitab pikapäevarühma õpetajat telefoni teel.

Pikapäevarühma päevakava

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

PS! Palume lapsevanematel lapse kodused ülesanded üle vaadata.

Pikapäevarühma juhendaja 2023/2024 õppeaastal on Anna-Liisa Kivistu (annaliisakivistu@kardla.edu.ee, 53575727).

Dokumendid

Pikapäevarühma õpilased saavad koolis süüa täiendava toidukorra.

Pikapäevarühma töökorra alused:

• Pikapäevarühm toimub igal koolipäeval kell 13:00-15:30;
  • Pikapäevarühma tegevus koosneb puhkusest vabas õhus ja huvitegevusest;

Pikapäevarühma päevakava

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

PS! Palume lapsevanematel lapse kodused ülesanded üle vaadata.