Õppetöö

Järelvastamised

Hajutamise eesmärgil jätkub järelvastamine:

• Kirjalike järeltööde tegemine toimub kooli raamatukogus E – N kell 9.00 – 16.00 ja R kell 9.00 – 15.00.
  • Õpetaja lepib iga õpilasega eraldi kokku järelvastamiseks konkreetse päeva ja kellaaja ning registreerib õpilase veebis.
  • Korraga võib raamatukogus olla kaks õpilast, kes teevad tööd individuaalselt; õpilased istuvad üksteisest vähemalt 2m kaugusel;
  • Järelvastajaid saab kutsuda raamatukokku iga 60 minuti järel; õpilastel tuleb kanda kooli raamatukogus maski, v.a alla 12-eluaastased õpilased.

Hajutamise eesmärgil jätkub järelvastamine: