Uudised

Hiiumaa põhikoolid ja Hiiumaa Gümnaasium ei korralda ega osale koolide vahelistes kohtumistel-võistlustel 13. november eliisa.liias


Head õpilased ja lapsevanemad!


Anname teile teada, et Hiiumaa põhikoolid ja Hiiumaa Gümnaasium ei korralda ega osale koolide vahelistes kohtumistel-võistlustel ning ei saada ka oma koolide delegatsioone välja. Tegevused toimuvad vajadusel oma kooli õpilaste piires või lükatakse need edasi. Esialgu toimime nõnda novembri lõpuni ja siis hindame koostöös Terviseametiga olukorda uuesti. Meie kokkulepe ei puuduta huvikoolide tegevust, vaid ainult seda, mida korraldavad põhikoolid ja gümnaasium ise. Piirangud on seotud sellega, et suudaksime tõkestada koroonaviiruse laiemat levikut meie koolides -  kaitseme nii õpilasi kui koolitöötajaid.

Täname teid vastutustundliku käitumise ja mõistva suhtumise eest.

Lugupidamisega
Hiiumaa põhikoolide direktorid ja gümnaasiumi koolijuht 

Head õpilased ja lapsevanemad!


Anname teile teada, et Hiiumaa põhikoolid ja Hiiumaa Gümnaasium ei korralda ega osale koolide vahelistes kohtumistel-võistlustel ning ei saada ka oma koolide delegatsioone välja. Tegevused toimuvad vajadusel oma kooli õpilaste piires või lükatakse need edasi. Esialgu toimime nõnda novembri lõpuni ja siis hindame koostöös Terviseametiga olukorda uuesti. Meie kokkulepe ei puuduta huvikoolide tegevust, vaid ainult seda, mida korraldavad põhikoolid ja gümnaasium ise. Piirangud on seotud sellega, et suudaksime tõkestada koroonaviiruse laiemat levikut meie koolides -  kaitseme nii õpilasi kui koolitöötajaid.

Täname teid vastutustundliku käitumise ja mõistva suhtumise eest.

Lugupidamisega
Hiiumaa põhikoolide direktorid ja gümnaasiumi koolijuht