Tänukiri Eduteni digitaalse õppekeskkonna aktiivse kasutamise ja arengu toetamise eest Eestis 02. november eliisa.liias

Saime tänukirja Eduteni digitaalse õppekeskkonna aktiivse kasutamise ja arengu toetamise eest Eestis.

Siinkohal täname ja kiidame õpetajad, kes meie koolis Eduteni kasutavad: Regina Jõeleht, Katrin Rõigas, Tiia Palmiste, Kristel Vanjuk ja Merike Heinsoo.

Keskmiselt kasutab Eduteni matemaatika õppimisel ühes kuus ligi 70 õpilast meie koolist.

Eduten on digitaalne matemaatika õppeplatvorm, millel on teaduslikult tõestatud mõju õpitulemustele ja hinnetele. Samuti lihtsustab tundide automatiseeritud planeerimine ja õpianalüütika õpetaja elu. Eduten seob Soome hariduse tipptaseme mängulisuse ja tehisintellektiga.