Kontsert „VÕTA MUL KÄEST” 25. märts Geilin Valk

Kontserdi ideekavand kasvas jätkuna kevadel (2023) toimunud kontsertetendusest „Elu on loomine”, kus fookuses oli loovuse tähtsus inimese elus.
Kontsert „VÕTA MUL KÄEST” hiiu nalja ja käsitööga keskendub sõbralikkuse tähendusele.
Kooli kollektiivi ühistööna tuuakse lavale kontsert, millesse kaasatakse muusika- kirjanduse, kunsti-, tantsu-, ja käsitööõpetus.
Soovime läbi muusika, hiiu keele ja tantsu tõsta esile kohalikku käsitööd. Väärtustada selle kandmist.

Usume, et teineteist hoidvas ja sõbralikus kooli keskkonnas sünnib julge ja jätkusuutlik looming.

Olete oodatud!

Kontserdi ettevalmistuse ja tegijatega saab lähemalt tutvuga siit.

Olete oodatud!

Kontserdi ettevalmistuse ja tegijatega saab lähemalt tutvuga siit.