Kärdla Kooli õpilased käisid Erasmus+ projekti raames Pärnus 25. aprill Vivian Tülp

Kärdla Kooli 9 õpilast osales koolivaheajal, 23.-25. aprillil, Erasmus+ projekti “Valgustatud noored” kohtumisel, kus lisaks meile olid kohal ka Kadrina Keskkooli, Võru Kesklinna Kooli ja Pärnu Rääma Põhikooli õpilased.

Kolme toreda päeva jooksul saime uusi sõpru, õppisime meeskonnatööd, mängisime toredaid mänge, ööbisime koolimajas ja sõime maitsvaid toite.

Aitäh Pärnu Rääma Põhikool eestvedamise ja külalislahkuse eest! Jääme ootama uusi põnevaid kohtumisi.