Erasmus+ projekt "Empowered in Inclusion" 20. февраля eliisa.liias

Võõrustame 19.-23. veebruaril Kärdla Kooli eestvedamisel ellu viidava Erasmus+ projekti "Empowered in Inclusion" raames rahvusvahelisi kolleege Lätist, Hispaaniast ja Türgist. Projekti raames tegeleme õpetajate kompetentside arendamisega, et märgata ja toetada kõiki õpilasi, sealhulgas hariduslike erivajadustega õpilasi, parimal võimalikul viisil.

Täna tutvusid külalised Kärdla Kooli ning valmiva koolimajaga, said ülevaate hariduslike erivajadustega õpilaste temaatikast ja tugimeetmetest ning omandasid koos õpilastega uusi oskusi tööõpetuse tunnis. Külastati ka Hiiumaa Vallavalitsust ning kogeti lund, millesarnast lõunapoolt tulijad veel elus näinud ei ole. Õhtu lõpetame Eesti rahvatantsudega.