Kärdla Põhikool läheb üle osalisele distantsõppele 06. ноября eliisa.liias

Alates 9. novembrist rakendab Kärdla Põhikool koroonaviiruse tõkestamise ja ennetamise meetmena osalist distantsõpet. Täpsem info Stuudiumis.

Tuletame meelde, et

• haigusnähtudega õpilased ja töötajad peavad jääma koju. Võimalusel jätkatakse õppimist distantsilt ja täidetakse tööülesandeid kaugtööna;

• haigestunud lapse puudumisest teatab lapsevanem Stuudiumi kaudu klassijuhatajale;

• Covid-positiivse testitulemuse saanud inimese lähikontaktsed peavad jääma eneseisolatsiooni vastavalt Terviseameti juhistele;

• lapsevanematel ja teistel külalistel palume koolimajja mitte siseneda. Kui selleks on siiski vajadus, siis palume see eelnevalt kokkuleppida õpetajaga, mõne teise koolitöötajaga või võtta ühendust kantseleiga. Koolimajas soovitame lapsevanematel ja külalistel kanda maski.

Tuletame meelde, et