Новости

Tunnustus Maria Ellerile 19. ноября regina.saar


Oleme uhked ja rõõmustame üheskoos! Meie kooli õpilane Maria Eller saab täna riikliku tunnustuse. Täname Maria perekonda ja tema juhendajat Anu Sauet.

Haridus- ja teadusminister Mailis Reps tunnustab 19. novembri vastuvõtul möödunud aasta jooksul rahvusvahelistel olümpiaadidel ja võistlustel hästi esinenud õpilasi ning nende juhendajaid. Vastuvõtule on palutud ligi 90 noort, kelle seas on nii põhikoolide, gümnaasiumide, kutsekoolide õppureid kui ka ülikoolide tudengeid.

Maria Eller on osalenud mitmeid kordi rahvusvahelistel võistlustel. Tänavu kevadel toimunud koolinoorte maailma­meistrivõistlustel (MM) orienteerumises võitis Maria Eller kuni 15-aastaste neidude arvestuses hõbemedali.

 

 

Oleme uhked ja rõõmustame üheskoos! Meie kooli õpilane Maria Eller saab täna riikliku tunnustuse. Täname Maria perekonda ja tema juhendajat Anu Sauet.

Haridus- ja teadusminister Mailis Reps tunnustab 19. novembri vastuvõtul möödunud aasta jooksul rahvusvahelistel olümpiaadidel ja võistlustel hästi esinenud õpilasi ning nende juhendajaid. Vastuvõtule on palutud ligi 90 noort, kelle seas on nii põhikoolide, gümnaasiumide, kutsekoolide õppureid kui ka ülikoolide tudengeid.

Maria Eller on osalenud mitmeid kordi rahvusvahelistel võistlustel. Tänavu kevadel toimunud koolinoorte maailma­meistrivõistlustel (MM) orienteerumises võitis Maria Eller kuni 15-aastaste neidude arvestuses hõbemedali.