Lastefestival 28. mai eliisa.liias

Sel aastal toimub Hiiumaa Lastefestival tavapäratult internetis. Vaata vahvaid videoid, kust saad ideid ja juhiseid erinevate tegevuste jaoks, mida kodus järele proovida või lahuta lihtsalt meelt.

Videod avalikustame Lastefestivali FB leheküljel ja Kärdla Kultuurikeskuse Youtube'i kanalil 6. juunil ajavahemikul 11.00-15.00. Videod jäävad järelevaatamiseks üles.

Kui proovid erinevaid tegevusi kodus perega järele teha, siis saada sellest meile pilt või videojäädvustus aadressil kultuur@hiiumaa.ee. Kõigi jäädvustuste jagajate vahel loosime välja auhindu. Jäädvustusi ootame kuni 14. juunini. Loosimine ja loosiauhindade võitjate avalikustamine 15. juunil 2020.