Новости

Hiiumaa aasta hariduse sõber 2023 on Kärdla Kultuurikeskus 29. августа Geilin Valk

Aitäh ja palju õnne kogu Kärdla Kultuurikeskuse tiimile!

Eelmise kooliaasta lõpus andsime Kärdla kooli poolt tunnustuse heale koostööpartnerile. Rõõmustame, et toimekat asutust on märgatud ka maakondlikul tasandil - Hiiumaa aasta hariduse sõber 2023 on Kärdla Kultuurikeskus.

Nende poolt korraldatud sündmused annavad võimaluse lõiminguks ja õpilaste enda initsiatiiviks. Eelmisel õppeaastal sai sellest asutusest koolimaja kui nad pakkusid asenduspinda, et kooli õppetöö saaks jätkuda. Koostöiselt leiti sobivad lahendused.

Foto kooliaasta lõpuaktuselt, kus kultuurikeskuse tunnustuse võtsid kogu meeskonna poolt vastu Tiina Kaev ja Liina Luik (Foto autor: Häli - Herta Haavapuu)

Aitäh ja palju õnne kogu Kärdla Kultuurikeskuse tiimile!