Viime ellu unistuse "Kärdla Koolile klaver" 20. veebruar Geilin Valk

Oleme saanud endale uue ja hubase koolimaja, mida hoida nagu oma kodu. Soovime, et uues koolimajas saaks iga üks ennast loominguliselt väljendada ja seda viisil, mis austab teisi ja rikastab meie koolielu.

Sellel õppeaastal said alguse kultuurihommikud, mis on andnud võimaluse üles astuda nii õpilastel, õpetajatel kui külalistel. Meil on palju andekaid lauljaid, pillimängijaid, tantsijaid, aga meil ei ole klaverit.

Klaveri olemasolu annab juurde võimalusi korraldada erinevaid sündmusi ja avada veelgi sagedamini koolimaja uksed kogukonnale. Muusika, kunsti ja lugude keskel kasvamine annab hingerahu.

Oleme tänulikud, kui levitad sõna oma sõprade ja tuttavate hulgas. Iga väike toetus on tähenduslik ja viib lähemale unistuste täitumisele - soetada Kärdla Koolile päris oma klaver.

Toetuse andmiseks kliki projektile "Kärdla Koolile klaver".

Hooandja projekti ideeautor on õpetaja ja koorijuht Raili Kaibald. Pildi- ja videomaterjali aitasid kokku panna lapsevanemad Arno Kuusk ja Taavi Juursalu ning mitmed Kärdla Kooli õpilased.

Fotol vasakult: Susanna Lota Juursalu, Taavi Juursalu, Arno Kuusk, Helga Kaibald, Adeele Reeth Kuusk (autor: Raili Kaibald)

Toetuse andmiseks kliki projektile "Kärdla Koolile klaver".