Unista suuri unistusi ja naudi väikseid rõõme! 12. märts eliisa.liias

Unista suuri unistusi ja naudi väikseid rõõme!

Aitäh kõikidele, kes on unistanud suurelt ja tänu sellele kinkinud noortele imelise õhtu, mida nad saavad veel aastakümnete pärast sooja tundega meenutada.

Meie koolis on kujunemas tore traditsioon, kus täpselt 100 päeva enne lõpuaktust toimub üheksandikele direktori pidulik vastuvõtt. Kohal on ka nende õpetajad ja klassijuhatajad. Ürituse muudab eriliseks see, et püüame iga aastaga suurendada noorte enda panust õhtu ettevalmistusse. Nii teevadki 8. klassi noored profikokkade juhendamisel suupisteid ja katavad laua ning koostöös Hiiumaa Ametikooliga valmistatakse lauakaunistusi. 9. klasside õpilased saavad aga eelnevalt tantsutunde ja etiketi loenguid. Eks ikka selleks, et ennast pidulikul õhtul mugavamini tunda.Nüüd on noored taas päris kogemuse võrra rikkamad ja seda kõike ei ole võimalik õppida vaid tavalises koolitunnis.

Tänutundega
Margit Kagadze
direktor

Unista suuri unistusi ja naudi väikseid rõõme!

Tänutundega
Margit Kagadze