Tiiu Malk pälvis Kärdla osavalla tänukirja 07. mai Vivian Tülp

Tiiu Malk pälvis Kärdla osavalla tänukirja

Tiiu Malk on aastakümneid panustanud Hiiumaa haridusellu. Tiiu on olnud nii koolijuhi, õpetaja kui tugispetsialisti rollis. Rohkem kui kakskümmend aastat tagasi alustas tema eestvedamisel tööd Kärdla õpilaskodu, mis toimib tänaseni.

Tiiu on olnud mitmetele õpilastele toeks terve haridustee jooksul ja nõustanud kolleege üle saare.

"Tänavu saab 55 aastat, mil olen haridusasvaldkonnas töötanud," kinnitas Tiiu õnnesoove vastu võttes.

Kärdla Osavalla Valitsuse tänukirja ja õnnitlused pikaaegse ja südamega tehtud töö eest andsid koolipere ees Tiiule üle Kärdla osavalla vanem Tiit Reha ja Kärdla Kooli direktor Margit Kagadze.

Palju õnne ja aitäh, Tiiu!

Tiiu Malk pälvis Kärdla osavalla tänukirja

Palju õnne ja aitäh, Tiiu!