Tiina Tantsustuudio esindus Varssavis rahvusvahelisel festivalil Baltic Amber Warsawa 2023 30. aprill eliisa.liias

29. aprillil osales Tiina Tantsustuudio esindus, kus tantsivad Kärdla põhikooli neiud 5.-9. klassini Varssavis rahvusvahelisel festivalil Baltic Amber Warsawa 2023" ja saavutasid oma vauseklassis I koha tantsuga "Sillad põlevad" (autor Kadri Jukk), mis kuulub XII noorte tantsupeo "Sillad" repertuaari ning tüdrukud esitavad seda ka suvel tantsupeol koos teiste Eestimaa noorte võimlejatega.

II koht saavutati ühendkavaga "Meile meeldib tantsida", mis sisaldas kahte tantsu, millest üks "Kassimäng" on Tiina Kaevu looming ja teine, "Judy" noorte enda tehtud tants.

Rõõmustame ja oleme uhked, et meil on nii palju loomingulisi noori. Suur tänu, Tiinale, kes ikka ja jälle loob meie noortele võimalusi ennast proovile panna.