Sel aastal tähistame Kärdla koolihariduse 193. aastapäeva 01. veebruar eliisa.liias

Sel aastal tähistame Kärdla koolihariduse 193. aastapäeva. Selle puhul pakkusime täna söögivahetundide ajal sünnipäevakooki.

Veebruarikuu jooksul kogume lugusid Kärdla koolist.
Ootame lugude laekasse nii endiste õpilaste, õpetajate (Kärdla Põhikooli, Kärdla Ühisgümnaasiumi ja Kärdla Keskkooli) kui ka praeguste koolipere liikmete toredaid mälestusi seoses oma kooliajaga.
Ole hea ja anna Sinagi enda panus Kärdla kooli lugude laekasse, et saaksime parimad hetked kinni püüda ja neid jagada.
Aitäh!

Veebruarikuu jooksul kogume lugusid Kärdla koolist.
Aitäh!