Peaminister Kaja Kallas visiidil Hiiumaal 02. september eliisa.liias

31. augustil oli peaminister Kaja Kallas visiidil Hiiumaal. Temaga oli võimalus kohtuda ka meie kooli õpetajatel. Ühtlasi näitasid Kärdla osavalla vanem ja kooli hoolekogu esimees Aivar Viidik ning direktor Margit Kagadze peaministrile uue koolihoone ehitust.

Peaminister Kaja Kallas tegi sissekande ka kooli külalisteraamatusse, soovides Kärdla kooli perele ilusat uut kooliaasta algust.

"Mulle näidati ka Kärdla Põhikooli uue hoone ehitust. Vana hoone lammutati täiesti maha, et asemele saaks ehitada uue ja lapsesõbraliku koolimaja. Näiteks hakkab olema võimalik igast klassiruumist otse õue minna ning lastele luuakse võimalused ka ise peenardega mässates näpud mullaseks teha – isegi Hiiumaal pole kõigil lastel kodus sellist võimalust. Uus saab olema ka kooli nimi – Kärdla Kool." (väljavõte peaminister Kaja Kallase FB lehelt).

Foto: Hiiu Leht

Foto: Hiiu Leht