Õpetaja Raili nomineeritud aasta dirigent- muusikaõpetaja kategoorias 10. jaanuar eliisa.liias

Selgunud on koori- ja puhkpillimuusika aastapreemiate nominendid 2021!
Trummipõrina saatel anname teada, et meie mudilas- ja lastekoori õpetaja Raili Kaibald on nomineeritud aasta dirigent- muusikaõpetaja kategoorias.
Preemiasaajad selguvad koori- ja puhkpillimuusika aastagalal 5. veebruaril Estonia kontserdisaalis, kuhu on kutsutud esinema ka Kärdla põhikooli mudilaskoor.
Tunneme uhkust ja hoiame üheskoos pöidlaid Railile!

Selgunud on koori- ja puhkpillimuusika aastapreemiate nominendid 2021!
Tunneme uhkust ja hoiame üheskoos pöidlaid Railile!