Muusikaolümpiaadilt hõbediplom 18. märts Geilin Valk

15. - 16. märtsil toimus Eesti Muusika - ja Teatriakadeemias vabariiklik muusikaolümpiaad. Hiidlastel läks väga hästi.

Adeele Reeth Kuusk (pildil keskel), kes õpib Kärdla Kooli 5. klassis ja Kärdla muusikakoolis, pälvis põhikooli õpilaste hulgas hõbediplomi.

Karoliine ja Arabella Mürk, Palade Põhikoolist, olid samuti erakordselt tublid. Karoliinel hõbe- ja Arabellal kulddiplom - vabariigi parim!

Õpilasi juhendasid õpetaja Ulvi Tamm ning õpetaja Thilo Fürstenberg. Suur tänu teile!