Meie kooli tantsjad pääsesid edasi Koolitants 2024 järgmisesse vooru 22. märts Geilin Valk

Rõõmustame, et meie kooli 6 - 9 klasside tantsjad pääsesid edasi Koolitants 2024 järgmisesse vooru.

3. veebruaril toimus Kärdlas Koolitants 2024 maakondlik voor, kus Tt-stuudio osales 8 tantsuga.

Tulemusi oodata, kes pääseb Pärnusse tantsima, tuli oodata kaua, kuid nüüd on need käes ja põhjust rõõmustamiseks on kuhjaga:

Tiina Tantsustuudio tantsuga “Kevadine jalutuskäik” (6.-9. klass), autor Agnes Katariina Selirand, juhendaja Tiina Kaev.

Tiina Tantsustuudio tantsuga “Ummikseis” (6.-9. klass), autor ja juhendaja Tiina Kaev.

Aitäh imelisele juhendajale - Tiina Kaev

Pildistas: Diana Ruitlane-Rüütli