Matkapäev 01. oktoober eliisa.liias

22.-30. september tähistasime üleeuroopalist spordinädalat, mille raames käisime teisipäeval (28. septembril) matkapäeval. 1.-3. klassid käisid jalgsimatkal ning 4.-8. klassidel oli rattamatk. 9. klasside õpilased olid rattamatka kontrollpunktides ja viisid läbi erinevaid tegevusi.

Suured tänud kõikidele asjaosalistele: Mati Kiiver rajameister, Ülari Kaibald 1.-3. klasside matka idee autor, Ülle Paasoja kes aitas kogu selle päeva paika panna, Karin Poola kraatris vastuvõtja, Andre Kroon ja sööklatädid hea supi keetjad (mis värskes õhus eriti hea ja maitsev oli), tublid kohtunikud 9. klass, vastupidajad ratturid - õpilased, klassijuhatajad, saatjad ja lapsevanemad!