Märkame ja hoolime 18. detsember eliisa.liias

Kogukonna jõulukontsert valmis taaskord koostöös paljude inimestega. Laulma olid tulnud noored saare eri paigust. Kui varasemalt on jõulumuusika kõlanud Kärdla Baptistikoguduse palvelas, siis nüüd toimus traditsiooniline kontsert esmakordselt Kärdla kirikus. Üles astusid Kärdla Põhikooli õpilased, Hiiumaa tütarlaste koor, Hiiumaa poistekoor, Kärdla Põhikooli mudilaskoor ja Hiiumaa Gümnaasiumi segakoor.  Luuletusi lugesid Mia Esta, Marta Rätsep ja Katarina Türnpuu. Lisaks kuulsime imelist viiulimängu Jakob Hiiemetsa esituses, kes alustas ja lõpetas õhtu Püha ööga.

Kontserdi kava pani kokku huvijuht Eliisa Liias koos õpetaja Timo Ligega. Laulud panid lastel helisema õpetaja Ulvi Tamm, õpetaja Raili Kaibald ja õpetaja Timo Lige. Ilmekalt esitatud  luuleridade taga olid õpetaja Merike Heinsoo ja õpetaja Tiia Palmiste. Helitehnika eest hoolitses Heino Veanes ja Kärdla kiriku poolt oli väga suureks abiks juhatuse liige Tiit Harjak.  Märkame üksteist, hoolime üksteisest. Soovime, et mitte keegi ei tunneks ennast jõulude ajal üksi.