Maakondlik 4. klasside ettelugemisvõistlus Hiiumaal 15. oktoober eliisa.liias

13. oktoobril toimus Kärdla Linnaraamatukogu poolt korraldatud maakondlik voor, kus kokku osales 8 last Lauka ja Kärdla Põhikoolist ning Suuremõisa Lasteaed-Põhikoolist. Üritus leidis aset Kärdla Kultuurikeskuse näituseruumis, kus on hetkel üleval näitus Maatuul, autoriteks Mae Kivilo ja Jaak Johanson.
Parimaks osutus Kärdla Põhikooli 4B klassi õpilane Atso Kesküla, kes esindab Hiiumaad üle-eestilisel 4. klassi laste ettelugemisvõistlusel!