LÕK õpilased käisid Tartus teatrifestivalil „Savilind” 29. mai Vivian Tülp

22. mail osalesid Kärdla kooli LÕK õpilased Tartus teatrifestivalil „Savilind”, mis toimus juba 20-ndat korda.

„Savilind” on erivajadustega laste teatrifestival, kus osales sel aastal 14 teatritruppi üle Eesti. Lavale seati lugu „Vares keedab hernesuppi”, kus jutustatakse lahkest varesest, kes otsustas ühest ainsast herneterast suppi keeta ja seda kogu metsarahvale pakkuda.

Suurepärase etenduse tõid lavale näitlejad Karl Meelis Päästel, Marilin Jakobson, Kuldar Marthin Mudama, Sten Riba, Andres Vau, Mairo Jakobson ja Kaur Laur. Lavalise liikumise eest kandis hoolt õpetaja Maigi Taelma. Lavastasid õpetajad Svetlana Reinmets ja Kaja Kässer.

Et kõik see teoks sai, oleme tänulikud Kärdla koolile ning Margitile ja Liisale; Vivianile ja Geilinile;
Kädule ja Anna-Liisale; bussijuht Ülole; Hiiumaa Vallale ja Kärdla Kultuurikeskusele ning loomulikult suur aitäh lapsevanematele.