Uudised

Liikuma Kutsuva Kooli sügisseminar "Liikumine, õppimine ja heaolu" 21. november eliisa.liias


15.-16. novembril toimus Tartu Ülikooli liikumislabori eestvedamisel Liikuma Kutsuva Kooli sügisseminar "Liikumine, õppimine ja heaolu". Meie koolist käisid sügisseminaril rütmikaõpetaja Maigi Taelma ja matemaatikaõpetaja Katrin Rõigas. Esimene päev möödus ERMis õues õppides, erinevates aktiivsetes ainetundides osaledes ning osa saades Vaikuseminutitest. Teisel päeval tutvuti Tartu Hansa Kooliga ja Tabivere kooliga, kus jagati kogemusi KLAPP-matkade programmist ning toredatest ettevõtmistest Liikuma Kutsuva Koolidena.
Aitäh korraldajatele mõnusate, avardavate ning aktiivsete päevade eest! 

15.-16. novembril toimus Tartu Ülikooli liikumislabori eestvedamisel Liikuma Kutsuva Kooli sügisseminar "Liikumine, õppimine ja heaolu". Meie koolist käisid sügisseminaril rütmikaõpetaja Maigi Taelma ja matemaatikaõpetaja Katrin Rõigas. Esimene päev möödus ERMis õues õppides, erinevates aktiivsetes ainetundides osaledes ning osa saades Vaikuseminutitest. Teisel päeval tutvuti Tartu Hansa Kooliga ja Tabivere kooliga, kus jagati kogemusi KLAPP-matkade programmist ning toredatest ettevõtmistest Liikuma Kutsuva Koolidena.
Aitäh korraldajatele mõnusate, avardavate ning aktiivsete päevade eest!