Leivanädal 09. oktoober regina.saar

Käimas on üleriigiline Leivanädal, mille raames külastasid täna Hiiumaa Köök ja Pagar tootmist Hiiumaa koolide IV klasside õpilased. Nii ka Kärdla Põhikoolist. Õpilased said näha ja kuulda leiva valmistamise etappidest ning ringkäik lõppes toodete maitsmisega. Õpilastel jagus küsimusi nii leiva tooraine, valmistamise, pakendamise kui turustamise kohta. Paljudes kodudes on kodusaarel valminud leib igapäevaselt laual.

Hiiumaa Köök ja Pagar soovib kõikidele kaunist leivanädala jätku!

Hiiumaa Köök ja Pagar soovib kõikidele kaunist leivanädala jätku!