Laululapsed esinesid eakate päeva tähistaval kontserdil 03. oktoober eliisa.liias

Kärdla Põhikooli laululapsed tähistasid muusikapäeva 2. oktoobril Kärdla kultuurikeskuses. Oli suurepärane võimalus laulda eakate päeva tähistaval kontserdil.

Koori esiettekandes lisaks teistele lauludele kõlas ka M. J. Sildos/ H. G Rebane "Rõõm on täitnud maa", mis heliseb 2023. aasta laulupeol "Püha on maa".

Suur tänu õpetaja Railile, kes seda kõike meil ikka eest veab!

Suur tänu õpetaja Railile, kes seda kõike meil ikka eest veab!