Koostööseminarid Kärdlas 24. mai eliisa.liias

Möödunud nädalal toimusid koostööseminarid Kärdlas, kus saime võõrustada partnerkoolide meeskondi (Vara Põhikool, Käru Kool, Holstre Kool ja Paistu Kool), mentoreid ja TLÜ esindajaid.

Tegemist on 3-aastase Tulevikukooli programmiga, mida veavad eest Tallinna Ülikooli Haridusinnovatsioonikeskus ja Eesti Hariduse Kvaliteediagentuur.

Tulevikukooli programmi eesmärk on aidata luua õppija arengut toetav õppimis- ja õpetamiskultuur toetades programmis osalevate koolide tõenduspõhise ja koostöise muutuste juhtimise võimekust.

Igal koolil on oma fookus, kuidas täpsemalt eesmärgi suunas liigutakse. Programmi esimesel aastal keskendus Kärdla kool õpilaste suuremale kaasamisele õppeprotsessi ja teisel aastal õpioskuste arendamisele.

2022/2023 õppeaastal kuulusid Kärdla kooli juhttiimi Tiia Palmiste, Lili Käär, Stiina Kütt, Reet Sauer, Liisa Randmaa ja Margit Kagadze. Mentoriks oli Kristi Mumm Forseliuse koolist.

Tulevikukoolist saab põhjalikumalt lugeda siit: https://www.tlu.ee/HIK/tulevikukool

Fotode autor: Riina Stahl

Fotode autor: Riina Stahl