Koolitus - vestlusring lapsevanematele 13. märts Vivian Tülp

Reedel, 15 märtsil, ootame lapsevanemaid koolitusele - vestlusringi Kärdla Kooli.

Vestlusringi juhib Kriste Talving, Tallinna Ülikooli Haridusteaduste Instituudi õppejõud ja Pärnu Ühisgümnaasiumi arendusjuht.

Teemad:
"Kuidas mitte oma lapse õppimisele kaikaid kodaratesse visata?" ehk "Kuidas lapsevanemana toetada oma lapse püsivaid teadmisi, õpimotivatsiooni ja heaolu?"

Koguneme koolimajas kell 16.30 (tee, väike amps). Koolitus toimub kell 17.00 kuni 18.30.

Kohtumiseni!

Fotol koolitaja Kriste Talving (erakogu)

Teemad:

Kohtumiseni!

Fotol koolitaja Kriste Talving (erakogu)