Kõlas ilus emakeel! 13. märts Vivian Tülp

Emakeelenädala raames toimus 13. märtsil ettelugemisvõistlus "Ilmekas lugemine". Kokku käis lugemas 22 esimese kuni üheksanda klassi õpilast.

"Loeti nii luulet kui proosat, nii peast kui otse raamatust. Oli pikemaid, oli lühemaid tekste, oli esinemisjulgust, oli pabistamist - just nagu alati. Aga kindlasti oli olemas siiras ja sõbralik esinemisrõõm," kinnitas õpetaja Tiia Palmiste, kes on üks emakeelenädala eestvedajaid.

Aitäh kõikidele lugejatele, innustajatele ja juhendajatele!

Foto autor: Tiia Palmiste

Aitäh kõikidele lugejatele, innustajatele ja juhendajatele!

Foto autor: Tiia Palmiste