Kärdla Põhikoolis tervisedenduse praktikant 10. mai eliisa.liias

Meil on rõõm teatada, et Kärdla Põhikoolis asus praktikale tervisedenduse esimese kursuse tudeng Teele Kanarbik.

Teele on rõõmsameelne ja hakkaja tüdruk, kes soovib, et inimesed oleksid teadlikud oma tervist puudutavates valikutes. Teele mõtted on järgnevad, kuna inimeste harjumused kujunevad just koolieas, on väga oluline rajada tugev vundament, mille peale oma tervist üles ehitama hakkame.

Tervisedenduse juures köidab mind enam mõte, et saan justkui oma tegevuse läbi muuta maailma paremaks paigaks. Terved inimesed on õnnelikud ja õnn ongi ju see, mida me elus taga igatseme.

Praktika käigus tutvun Kärdla Põhikooli dokumentide, läbiviidud uurimustega ning tervisenõukogu tööga, viin läbi vigastuste ennetusteemalise vestlusringi, aitan planeerida tegevusi ja pakun omapoolseid lahendusi. Minu praktikat juhendab huvijuht ning tervisenõukogu esimees Eliisa Liias.