Kärdla Põhikooli seitsmendate klasside sõpruskohtumine 13. märts eliisa.liias

7. klassi õpilase Sofie-Matilda Matsalu mõtted meie sõpruskohtumisest:
"10.-11. märtsil käisime Kärdla Põhikooli seitsmendate klassidega Pärnus, kus meid võtsid vastu Rääma kooli direktor Elmo Joa, HEV-koordinaator Agita Keerd ja 7.b klassi õpilased. Algul olime arad ja ei suhelnud teiste õpilastega eriti, kuid sellest saime kiiresti üle ning üsna pea tutvusime juba kõik üksteisega. Päeval käisime kõik koos Pernova Loodusmajas, kus oli väga huvitav ning arvan, et saime kõik loodusteadustest teada asju, mida varem ei teadnud. Õhtuks olid Rääma kooli õpilased ette valmistanud mitmeid erinevaid mänge, mille käigus saime üksteist paremini tundma õppida. Töötubades saime teha ilusaid emadepäeva kaarte. Sain ka teada, et Rääma kooli õpilased teevad palju sporti ning peavad lugu liikumisest, seega saime õhtul ka paar sportlikumat pallimängu mängida. Järgmisel hommikul mängisime rühmades Cashy investeerimismängu ning enne meie lahkumist käisime Pärnu linnas fotojahil, kus pidime tuvastama erinevaid Pärnu uksi. Peale seda tuli oma uute sõpradega hüvasti jätta ning jääda ootama järgmist kohtumist.
Minu arvates olid Rääma kooli õpilased meie tulekuga väga palju vaeva näinud ning nad said sellega suurepäraselt hakkama. Ootan juba, et saaksime Rääma kooli õpilasi Kärdlas vastu võtta. Aitäh Rääma koolile sellise imetoreda kogemuse eest, jääme teid ootama!"

7. klassi õpilase Sofie-Matilda Matsalu mõtted meie sõpruskohtumisest: