Kärdla koolile jagati tunnustusi 12. oktoober eliisa.liias

8. oktoobril jagati kümnendat korda välja riiklikke hariduspreemiaid. Seekord toimus pidulik gala Pärnu Kontserdimajas. Kokku oli tunnustamiseks esitatud üle 1500 kandidaadi, kelle hulgast valiti välja finalistid 12. kategoorias. Kärdla kool jõudis finalistide hulka kolmes kategoorias:

aasta klassiõpetaja - Heli Tomson
aasta tugispetsialist - Lia Gramakovski
aasta haridustegu - Hiiumaad tutvustava teema sissetoomine kooli ainekavadesse

Rõõmustame üheskoos, et meie kooli inimesi ja toimetamisi on märgatud.

Laureaatide kohta saab täpsemalt lugeda Haridus- ja Teadusministeeriumi kodulehelt
Eesti Televisiooni ülekanne pidulikust tänuüritusest on järelvaadatav siit

Foto autor: Aron Urb

aasta klassiõpetaja - Heli Tomson
aasta tugispetsialist - Lia Gramakovski
aasta haridustegu - Hiiumaad tutvustava teema sissetoomine kooli ainekavadesse

Rõõmustame üheskoos, et meie kooli inimesi ja toimetamisi on märgatud.

Eesti Televisiooni ülekanne pidulikust tänuüritusest on järelvaadatav siit

Foto autor: Aron Urb