Kärdla kooli vilistlaste kokkutulek ja pidulik galaõhtu 01. juuli eliisa.liias

Ootame kõiki Kärdla põhikooli, Kärdla ühisgümnaasiumi ja Kärdla keskkooli endisi õpilasi ja töötajaid meeldejäävale kokkutulekule ja õhtusele galale.

Kell 15 – 18 saab külastada koolihooneid, et meenutada vanu aegu. Oma koolist tasub läbi käia, kuna suvel algab uue koolimaja ehitus ja aasta pärast avaneb Uuel tänaval hoopis teine vaatepilt.

Kell 19 ootab teid piduõhtu Kärdla sadamas Yachts Service´e hallis. Muusikalise avanumbri teeb Erkki-Sven Tüür, jätkab Karmen Telvik duo, külalisesinejana astub üles Uku Suviste bändiga. Pidu hoiavad üleval Kärdla kooli DJ-d Mihkel Eller, Aaro Põder, Kyka, Taavo Soodla. Õhtut juhib Raido Saar.

Sellest "koolitunnist" ei saa puududa, sest teised on ju kohal. Päikeseloojang, hõrgud suupisted, karastavad joogid ja muusika, mis haarab endaga kaasa.

Eelmüügist ostetud pilet (18 eurot) garanteerib istumiskoha pidulikul galaõhtul. Kohapeal sissepääs 25 eurot. Eelmüük toimub aadressil https://fienta.com/et/kardla-kooli-vilistlaste-gala

Jälgi infot Facebook-i lehel „Kärdla kooli vilistlased”

Kontaktandmed: huvijuht@kardla.edu.ee

Jälgi infot Facebook-i lehel „Kärdla kooli vilistlased”