Uudised

Kärdla Kooli õpilased osalesid Pärnumaa Cashy meistrivõistlustel 18. aprill Vivian Tülp


Kärdla Kooli kaks esindusmeeskonda osalesid 17. aprillil, Pärnumaa Cashy meistrivõistlustel. Aitäh, Pärnu Rääma Põhikooli õpetajale Mart Kimmelile, et viisid 2023. aasta septembris Kärdla Koolis läbi koolivooru, mille kaks parimat meeskonda said osaleda eilsel Pärnumaa võistlusel. Algus oli meie 8. klassi võistkonnal Huubert5 koosseisus Mattias Juhe, Ken-Mattias Meri ja Raiden Õunapuu suurepärane, sest kahest mängitud mängust esimeses olid vaieldamatud liidrid. Teises mängus nii hästi ei läinud ning seetõttu koondtabelis parimate hulka ei mahtunud. Meistrivõistlustel osales ka meie 6.a klassi võistkond Sokid koosseisus Arianna Parrucci, Liisbet Kagadze ja Katarina Türnpuu. Aitäh, Pärnumaa Arenduskeskusele meid kaasamast. Oleme uue kogemuse võrra rikkamad ja rahatargemad. 

Kärdla Kooli kaks esindusmeeskonda osalesid 17. aprillil, Pärnumaa Cashy meistrivõistlustel. Aitäh, Pärnu Rääma Põhikooli õpetajale Mart Kimmelile, et viisid 2023. aasta septembris Kärdla Koolis läbi koolivooru, mille kaks parimat meeskonda said osaleda eilsel Pärnumaa võistlusel. Algus oli meie 8. klassi võistkonnal Huubert5 koosseisus Mattias Juhe, Ken-Mattias Meri ja Raiden Õunapuu suurepärane, sest kahest mängitud mängust esimeses olid vaieldamatud liidrid. Teises mängus nii hästi ei läinud ning seetõttu koondtabelis parimate hulka ei mahtunud.

Meistrivõistlustel osales ka meie 6.a klassi võistkond Sokid koosseisus Arianna Parrucci, Liisbet Kagadze ja Katarina Türnpuu. Aitäh, Pärnumaa Arenduskeskusele meid kaasamast. Oleme uue kogemuse võrra rikkamad ja rahatargemad.