Kärdla Kooli noored osaluskohvikus 22. november Geilin Valk

17.10 toimus Hiiumaa noortevolikogu eestvedamisel Osaluskohvik: Mina keskkonna „Saadikuna“ Hiiumaal.

Osaluskohviku teemadeks olid:

• Roheline saar Hiiumaa? Kas tulevik või argipäev?
  • Kas Hiiumaa prügimajandus on efektiivne? Kuidas saan mina igapäevaselt panustada?
  • Mina kui keskkonna hoidja - koolis, kodus ja tööl. Kuidas taaskasutan? Millised on Hiiumaa võimalused taaskasutuseks?
  • Mets kui Hiiumaa varandus või koorem?

Osaluskohviku eesmärk oli jõuda päeva lõpuks arusaamani, kuivõrd rohelise saarena näevad Hiiumaad siinsed noored ise, milliseid lahendusi pakuvad noored otsustajatele enda argipäeva keskkonnahoidlikkust vaatevinklist planeerides ning millisena näevad nii meie noored kui ka otsustajad rohelist Hiiumaad tulevikus.

Osaluskohviku teemadeks olid:

• Roheline saar Hiiumaa? Kas tulevik või argipäev?
  • Mets kui Hiiumaa varandus või koorem?