Kärdla Kooli kultuurihommik 19. oktoober Geilin Valk

26. märtsil 2024 toimub Kärdla koolis kontsertetendus
"Võta mul käest"
Idee kasvas jätkuna möödunud aastal (2023) toimunud kontsertetendusest „Elu on loomine”, kus fookuses oli loovuse tähtsus inimese elus.
Kontsertetendus „SA VÕTA MUL KÄEST” keskendub sõbralikkuse tähendusele.
Kooli kollektiivi ühistööna tuuakse lavale etendus, millesse kaasatakse muusika- kirjanduse- kunsti- tantsu- ja käsitööõpetus. Etenduse lõpetab käsitööturg.
Etenduse idee on läbi muusika, keele ja tantsu tõsta esile kohalikku käsitööd. Väärtustada selle kandmist. Teineteist hoidvas ja sõbralikus kooli keskkonnas sünnib julge ja jätkusuutlik looming.
Sündmuseni jõudmiseks on vaja väikeseid, aga kindlaid samme. Igal kalendrikuu esimesel nädalal toimuvad kultuurihommikud, kus õpilased ja õpetajad esitlevad muusikat, luulet, esseesid, dialooge, tantse, hiiu huumorit. Esinejateks on ka külalised ja vilistlased.
Esimene kultuurihommik toimub juba 1. novembril kell 9.00. Kultuurihommik lõppeb alati viktoriiniga, millega kogutakse tagasisidet, kui tähelepanelik ja sõbralik oli publik.

26. märtsil 2024 toimub Kärdla koolis kontsertetendus
"Võta mul käest"
Kontsertetendus „SA VÕTA MUL KÄEST” keskendub sõbralikkuse tähendusele.