Hiiumaa laul "Leian tee" 31. august eliisa.liias

Head lapsevanemad ja laululapsed!

Meile jääb kestev mälestus suvest 2021. Suvehommik Kärdla rannas koos Kristin Kalnapenkiga.

Võtame selle tunde kaasa ja läheme vastu uuele õppeaastale, mis pakub palju uut ja olulist meie lastele nende haridusteel.

Mudilaskoori ja lastekoori tunnid toimuvad juba sel nädalal vastavalt tunniplaanile, sest meil on ees juba 16. septembril oluline sündmus luule- ja muusikaõhtu "Vihmal on ilus hääl".

Mudilaskoori lõpetanud laululapsi ootan väga ühinema lastekooriga. Lisaks laulutundidele on meil ees üks hubane iluõhtu, kus õpime koos spetsialistiga, kuidas iseendale ilusaid soenguid teha, käed korras hoida ja end esinedes hästi tunda.

Laulmiseni!

Jagage suvist "Leian tee" laulu julgelt ka teistega, et Hiiumaa ilu jõuaks paljudeni.

Aitäh Rando Reining koostöö eest!

Raili Kaibald
Kärdla Põhikooli mudilaskoori ja lastekoori dirigent

Head lapsevanemad ja laululapsed!

Laulmiseni!

Aitäh Rando Reining koostöö eest!

Raili Kaibald
Kärdla Põhikooli mudilaskoori ja lastekoori dirigent