Uudised

Hiiumaa Lastevanemate Kooli (HLK) loeng-vestlusõhtu teemal "USALDUSLIK SUHE LAPSEGA" 20. november regina.saar

9. detsembril 18.00-20.00 toimub Hiiumaa Lastevanemate Kooli (HLK) loeng-vestlusõhtu teemal "USALDUSLIK SUHE LAPSEGA".
Oma teadmisi ja kogemusi tuleb pealinnast jagama Gordoni perekooli koolitaja ja psühholoogiline nõustaja KAILEEN MÄGI.
Osalema on oodatud kõik Kärdla Põhikooli lastevanemad, õpetajad ja tugispetsialistid.
Osalemine HLK kohtumisõhtutel on tasuta.

Osalemine HLK kohtumisõhtutel on tasuta.