Hiiumaa ÄKK 21. detsember eliisa.liias

Osalesime eelmisel nädalal ohutusõppusel Hiiumaa ÄKK. Saime võimaluse end proovile panna ohtlikult realistlikes olukordades, kus puudutati erinevaid olulisi koolieluga seotud teemasid..

Aitäh, Kärdla politseijaoskond, Päästeamet, Hiiumaa Kodutütred ja Noored Kotkad, Naiskodukaitse Lääne Ringkond ja teised, kes selle päeva õnnestumisele kaasa aitasid.

Kiitus ka Palade koolinoortele, kes tegevuspunktides osalejatena kaasa lõid.

Kiitus ka Palade koolinoortele, kes tegevuspunktides osalejatena kaasa lõid.