Uudised

Helkurite jagamine õpilastele 02. november eliisa.liias


2. novembril toimus juba neljandat aastat helkurite “kontroll”. Koostöös õpilasesindusega jagasime õpilastele ca 300 helkurit.
Jagamisse olid kaasatud nõu ja jõuga politseinikud Lya Uibo ja Kädu Aasma. Et meie õpilased pimedal ajal kõigile nähtavad oleksid, selleks andsid oma panuse: Dagöplast AS; Hiiumaa Köök ja Pagar; Salva Kindlustus AS, Faasion OÜ ja Relle Autokaubad OÜ. Täname kõiki, kes meie ettevõtmisele kaasa aitasid. Turvalist liiklemist!

2. novembril toimus juba neljandat aastat helkurite “kontroll”. Koostöös õpilasesindusega jagasime õpilastele ca 300 helkurit.
Jagamisse olid kaasatud nõu ja jõuga politseinikud Lya Uibo ja Kädu Aasma. Et meie õpilased pimedal ajal kõigile nähtavad oleksid, selleks andsid oma panuse: Dagöplast AS; Hiiumaa Köök ja Pagar; Salva Kindlustus AS, Faasion OÜ ja Relle Autokaubad OÜ. Täname kõiki, kes meie ettevõtmisele kaasa aitasid. Turvalist liiklemist!