Ettelugemise võistluselt I koht 17. oktoober Geilin Valk

20ndal oktoobril tähistatakse Eestis ettelugemise päeva, mille raames toimub ka iga-aastane ettelugemise võistlus. Sel aastal toimus maakondlik võistlus juba 30ndat korda ja seda 4. oktoobril. Traditsiooniliselt võtsid sellest osa 4. klasside õpilased. Tänavu oli ettelugemise päev pühendatud armastatud lastekirjanik Eno Rauale ning kandis pealkirja "Padakonna vada".

Ka Kärdla Kooli 4. klasside õpilased valisid enda soovi järgi ühe Eno Raua teose, millest esitasid 3-minutilise katkendi. Koolivoorus tegid suurepärase esituse Janelis Jasinski, Susanna Lota Juursalu, Art Eugen Remmelg, Teodor Teras ja Loore Pruul ning nemad valiti kooli esindama Hiiumaa eelvooru, mis toimus 4. oktoobril Kärdla Linnaraamatukogus.

Hiiumaa eelvoorus luges end esikohale Kärdla Kooli õpilane Art Eugen Remmelg, kes valiti žürii poolt Hiiumaad esindama vabariiklikul finaalvõistlusel, mis toimub Eesti Lastekirjanduse Keskuses juba 21. oktoobril.

Oleme uhked ja soovime Art Eugenile palju edu finaalis!

Oleme uhked ja soovime Art Eugenile palju edu finaalis!