Esmaspäeval on Kärdla kool kaugõppel 11. detsember eliisa.liias

Järgmise nädala alguses on oodata lumetormi. Kuna Kärdla kooli õpilased liiguvad erinevate õppehoonete vahel, siis selline olukord ei ole turvaline.

Vastavalt maakonna kriisikomisjoni soovitusele rakendame esmaspäeval (12. dets) kaugõpet ja kooli õpilasi ei oota. Kontaktõppe taastame esimesel võimalusel, kui ilmastikuolud seda võimaldavad. Seniks aga palume jälgida õppeülesandeid Stuudiumist.

Foto: Hiiumaa vald

Foto: Hiiumaa vald