Emakeelepäev Kärdla Koolis 15. märts Geilin Valk

Kärdla Koolis toimus emakeelepäeva raames suur ühisviktoriin.

Kokku võistles kümme üheksaliikmelist võistkonda.Igas võistkonnas olid osalejad esimesest üheksanda klassini ja keele- ning kirjandusküsimused samuti igas vanuses vastajaile.

Tore oli näha erinevas vanuses õpilaste nuputamisindu, koostöövaimu ja asjalikke arutelusid. Sellega elustasime ühe toreda emakeelepäeva traditsiooni, mis viimati toimus 2017. aastal õpetaja Tiiu Heldema juhtimisel.

Oli tore viktoriin ja juba ootame järgmist!

Kärdla Koolis toimus emakeelepäeva raames suur ühisviktoriin.

Oli tore viktoriin ja juba ootame järgmist!