Direktori tervitus 1. klassi astujatele 1. septembril 2019 01. september regina.saar

Kallid lapsed!

Kui te eile magama heitsite, mõtlesite kõik tänasele päevale. Kas pidupäeva riided on valmis? Milliseid lilli oma õpetajale viia? Kelle kõrval hakkad oma klassis istuma? Kellega koos kõnnid kooli rongkäigus? See on päev, mis jääb meelde.

Meenutan enda esimest koolipäeva. Astusin siia samasse majja. Minu klassiruum oli samal korrusel nagu teie omad. Hoidsin käes sügisastreid. Ilm oli sama päikseline nagu täna. Mäletan, et minu õpetaja oli pikk, kaunite lokkidega ja sõbraliku näoga naine. Mäletan veel seda kohmetust, kui pidin istuma ühe võõra tüdruku kõrvale. Siis ma veel ei teadnud, et meist saavad sõbrad kogu eluks. Minu esimesest koolipäevast on möödas 35 aastat, aga see päev on ikka meeles. Nii jääb ka teile esimene koolipäev meelde. Te unustate minu jutu, kuid see tunne ja see hetk jääb meelde.

Vaadake korraks saali. Otsige silmadega üles oma pere ja lehvitage neile. Kas märkasite? Saal on naeratusi täis. Me kõik rõõmustame koos teiega – ees ootab põnev teekond.

Tere tulemast Kärdla kooli!

Kallid lapsed!

Tere tulemast Kärdla kooli!