9. klasside 100 päeva enne lõpetamist pidulik direktori vastuvõtt 12. märts Vivian Tülp

11 märtsil, täpselt 100 päeva enne lõpuaktust, toimus 9. klassidele direktori pidulik vastuvõtt.

Õhtu oli täis kaunist muusikat , tantsu, maitsvaid suupisteid ja häid emotsioone.

Tegemist on Kärdla Kooli traditsioonilise sündmusega - juba kuuendat korda! Seekord esmakordselt uues koolimajas. Varasemalt on pidulik vastuvõtt toimunud muusikakooli saalis ja Kärdla kultuurikeskuses.

Suur tänu kogu korraldustiimile ja toetajatele : Hiidlaste Koostöökogu MTÜ, restoran Rannapaargu, lillepood Jorjen, Kärdla Kultuurikeskus, Kärdla Kool, 8 klassi õpilased ning klassijuhatajad Lili Käär ja Svetlana Orav, Arno Kuusk, Taavi Juursalu, Merit ja Märten Männiste, Heino Veanes, Häli-Herta Vannas, Maigi Taelma, Vivian Tülp, Anna-Liisa Kivistu, Liisa Randmaa, Marek Tamm, Margit Kagadze, Geilin Valk.

Fotode autor: Haavapuufoto