8.-12. mai oli ÕUEMÄNGUDE NÄDAL 12. mai eliisa.liias

Ilusate ilmadega on kõigil raske püsida klassiruumis. Tartu Ülikooli Liikumislabor kutsub mais kõiki koole osalema õuekuul, kus igal nädalal on oma teema. 8.-12. mai oli ÕUEMÄNGUDE NÄDAL, mille eesmärk oli tutvuda erinevate õuemängudega, mida oleks võimalik läbi viia õues, kas õuevahetundides või hoopis ainetundides.

Näiteks 7. klassi inimeseõpetuse õuetundides oli teemaks uimastite tarvitamist takistavad ja soodustavad tegurid ja selle raames mängiti mängu "Mikser. Röster. Elevant", mis arendab häid suhteid eakaaslastega ja meeskonnatööd. Need on kindlad kaitsefaktorid, mis aitavad elus hakkama saada ja seda uimasteid kasutamata.