1. - 4. klassid jäävad distantsõppele 17. detsembrini 10. detsember eliisa.liias

Terviseameti kooskõlastusel jäävad Kärdla Põhikooli 1. - 4. klassid distantsõppele perioodiks 13. - 17. detsember. Eesmärk on vähendada kontakte ja sellega takistada covid-19 haiguse levikut. Kontaktõppega jätkavad 5. - 9. klassid, LÕK, TÕK ja HÕK õpilased.

Distantsõpe ei võrdu isolatsiooniga. See tähendab, et isolatsiooni jäävad ja PCR testi teevad ainult need õpilased, kes on määratud Terviseameti poolt lähikontaktseteks. Kõik distantsõppele saadetud õpilased ei pea PCR testi tegema.

Vastavalt sotsiaalministeeriumi juhistele ja Terviseameti suunistele ei saa me korraldada üle koolilisi või kooliastmete jõulukogunemisi (sh kinokülastused ja kirikukontserdid). Kui haigestumisi juurde ei tule, siis saab jõulusid tähistada perioodil 20 - 22. detsember ja ainult oma klassiga, kus osalevad soovi korral pereliikmed, kes on vaktsineeritud või covidi läbi põdenud.