Tunnustamine

Kärdla Põhikoolis märgatakse ja tunnustatakse nii häid õpitulemusi kui ka tublisid saavutusi spordis, muusikas, nuputamises. Ütleme aitäh neile, kes muudavad koolielu ürituste korraldamisega põnevamaks on sõbralikud ja hoolivad. Tunnustamist väärivad nii õpilased kui kõik koolitöötajad.


Septembrikuu tunnustamised
Andero Sahtel – 1. septembri avaaktuse läbiviimise eest
Helga Kaibald – 1. septembri aktusel esinemise eest
Lui Kaev – 1. septembri aktusel esinemise eest
Kärdla Põhikooli Mudilaskoor – 1. septembri aktusel esinemise eest
4. klasside tütarlasteansambel – 1. septembri aktusel esinemise eest
Raili Kaibald – 1. septembri aktuse aitamise eest
Ulvi Tamm – 1. septembri aktuse aitamise eest
Lili Käär – 1. septembri aktuse aitamise eest
Mariette Kaunimäe - 9. klasside lõpuaktuse aitamise eest

Oktoobrikuu tunnustamised
1. klassist osales ringleval sügisel 1.-3. klasside arvestuses õpilasi kõige rohkem
Johanna Trei Eesti koolinoorte MV II koht
Helga Kaibald esinemine muusikalise vahepalaga konverentsikesel „Minu kodu”,esinemine kontserdil „Pisike puu”
Mariel Piil esinemine konverentsikesel „Minu kodu”
Hanna Kuum projektide tutvustamise päeval esinemise eest
3A klass esinemine konverentsikesel „Minu kodu”
Alma Vohu esinemine kontserdil „Pisike puu”
Liisbet Kagadze esinemine kontserdil „Pisike puu”
Berta Simmer esinemine muusikalise vahepalaga konverentsikesel „Minu kodu”
Mia Esta Eesti koolinoorte MV II koht, projektide tutvustamise päeval esinemise eest
Joosep Esta Eesti koolinoorte MV II koht
3B klass esinemine konverentsikesel „Minu kodu”
Heti Kaibald esinemine kontserdil „Pisike puu”, ettelugemisvõistlusel osalemise eest Hiiumaal
Lui Kaev ettelugemisvõistlusel osalemise eest Hiiumaal
4A klassist osales ringleval sügisel 4.-6. klasside arvestuses õpilasi kõige rohkem
Helen Tammeveski õpilaste juhendamise eest Hiiumaa ettelugemisvõistlusel
Atso Kesküla Eesti koolinoorte MV II koht, esinemine kontserdil „Pisike puu”; parim ettelugemisvõistlusel Hiiumaal, kes esindab Hiiumaad üle-eestilisel 4. klassi laste ettelugemisvõistlusel
Maaria Süsi ettelugemisvõistlusel osalemise eest Hiiumaal
Kristel Vanjuk õpilaste juhendamise eest Hiiumaa ettelugemisvõistlusel
Marta Maripuu parim suvelugeja; Eesti koolinoorte MV II koht; Eesti meister orienteerumises
Eliise Lees parim suvelugeja.
Sofie Matilda Matsalu parim suvelugeja.
Jan Samorodni Eesti koolinoorte MV II koht
Lisethe Kask esinemine kontserdil „Pisike puu”
Helisa Tartu Eesti koolinoorte MV II koht
Liisel Lillemägi projektide tutvustamise päeval esinemise eest
Kätlin Mast Eesti koolinoorte MV II koht, projektide tutvustamise päeval esinemise eest
7B klassist osales ringleval sügisel 7.-9. klasside arvestuses õpilasi kõige rohkem
Herta Kesküla 2x hõbemedal ja 2x pronksmedal Eesti meistrivõistlustel orienteerumises; Eesti koolinoorte MV II koht
Robin Rõmmel projektide tutvustamise päeval esinemise eest
Jesse Jürimäe projektide tutvustamise päeval esinemise eest
Henri Kanarbik projektide tutvustamise päeval esinemise eest
Ott Saar projektide tutvustamise päeval esinemise eest
9A klass õpetajate päeva korraldamise eest
Maria Eller 2x Eesti meister, 1x hõbemedal Eesti MV orienteerumises; Eesti koolinoorte MV II koht
9B klass õpetajate päeva korraldamise eest
Lihtsustatud õppekavaga klassi ringleval sügisel osalemise eest
Kärdla Põhikooli Mudilaskoori „Pisike puu” kontserdi eest
Tiia Palmiste konverentsike Muinsuskaitsepäeval esinejate ettevalmistamise eest, projektide tutvustamise päeva kaasaaitamise eest; osalemine pesapalli mängimises õpetajad vs 9. klassi õpilased
Merike Heinsoo konverentsike Muinsuskaitsepäeval esinejate ettevalmistamise eest, projektide tutvustamise päeva kaasaaitamise eest
Kärdla Muusikakool konverentsike Muinsuskaitsepäeval esinejate ettevalmistamise eest, „Pisike puu” kontserdil kaasaaitamise ja esinemise eest
Heli Tomson konverentsike Muinsuskaitsepäeval esinejate ettevalmistamise eest
Helis Roosima HITSA koolituse organiseerimine
Anni Kingsepp maakondliku orienteerumismängu organiseerimine ja läbiviimine; osalemine pesapalli mängimises õpetajad vs 9. klassi õpilased
Tiina Viisut maakondliku orienteerumismängu organiseerimine ja läbiviimine
Sirje Teras maakondliku orienteerumismängu organiseerimine ja läbiviimine, projektide tutvustamise päeva kaasaaitamise eest
Sirje Juurikas maakondliku orienteerumismängu organiseerimine ja läbiviimine
Sulev Loopalu maakondliku orienteerumismängu organiseerimine ja läbiviimine
Andres Laanejõe maakondliku orienteerumismängu organiseerimine ja läbiviimine
Ülle Paasoja maakondliku orienteerumismängu organiseerimine ja läbiviimine; personalile kepikõnni koolituse organiseerimise ja läbiviimise eest; osalemine pesapalli mängimises õpetajad vs 9. klassi õpilased
Klaire Räis maakondliku orienteerumismängu organiseerimine ja läbiviimine
Kersti Kanarbik maakondliku orienteerumismängu organiseerimine ja läbiviimine
Ülle Timmusk maakondliku orienteerumismängu organiseerimine ja läbiviimine
Andre Kroon maakondliku orienteerumismängu organiseerimine ja läbiviimine; osalemine pesapalli mängimises õpetajad vs 9. klassi õpilased
Liisi Mäeumbaed maakondliku orienteerumismängu organiseerimine ja läbiviimine
Aigar Koppel maakondliku orienteerumismängu organiseerimine ja läbiviimine
Maarika Matt maakondliku orienteerumismängu organiseerimine ja läbiviimine; osalemine pesapalli mängimises õpetajad vs 9. klassi õpilased
Ene Tisler projektide tutvustamise päeva kaasaaitamise eest
Regina Jõeleht osalemine pesapalli mängimises õpetajad vs 9. klassi õpilased
Tarvo Malk osalemine pesapalli mängimises õpetajad vs 9. klassi õpilased
Ülari Kaibald osalemine pesapalli mängimises õpetajad vs 9. klassi õpilased
Helen Tammeveski osalemine pesapalli mängimises õpetajad vs 9. klassi õpilased
Mati Kiiver osalemine pesapalli mängimises õpetajad vs 9. klassi õpilased
Margit Kagadze osalemine pesapalli mängimises õpetajad vs 9. klassi õpilased
Raili Kaibald „Pisike puu” kontserdi eestvedamise ja läbiviimise eest
Ulvi Tamm Eesti Koolikontserdite eestvedamise ja kaasaaitamise eest

 

Septembrikuu tunnustamised
Andero Sahtel – 1. septembri avaaktuse läbiviimise eest
Helga Kaibald – 1. septembri aktusel esinemise eest
Lui Kaev – 1. septembri aktusel esinemise eest
Kärdla Põhikooli Mudilaskoor – 1. septembri aktusel esinemise eest
4. klasside tütarlasteansambel – 1. septembri aktusel esinemise eest
Raili Kaibald – 1. septembri aktuse aitamise eest
Ulvi Tamm – 1. septembri aktuse aitamise eest
Lili Käär – 1. septembri aktuse aitamise eest
Mariette Kaunimäe - 9. klasside lõpuaktuse aitamise eest


Oktoobrikuu tunnustamised
1. klassist osales ringleval sügisel 1.-3. klasside arvestuses õpilasi kõige rohkem
Johanna Trei Eesti koolinoorte MV II koht
Helga Kaibald esinemine muusikalise vahepalaga konverentsikesel „Minu kodu”,esinemine kontserdil „Pisike puu”
Mariel Piil esinemine konverentsikesel „Minu kodu”
Hanna Kuum projektide tutvustamise päeval esinemise eest
3A klass esinemine konverentsikesel „Minu kodu”
Alma Vohu esinemine kontserdil „Pisike puu”
Liisbet Kagadze esinemine kontserdil „Pisike puu”
Berta Simmer esinemine muusikalise vahepalaga konverentsikesel „Minu kodu”
Mia Esta Eesti koolinoorte MV II koht, projektide tutvustamise päeval esinemise eest
Joosep Esta Eesti koolinoorte MV II koht
3B klass esinemine konverentsikesel „Minu kodu”
Heti Kaibald esinemine kontserdil „Pisike puu”, ettelugemisvõistlusel osalemise eest Hiiumaal
Lui Kaev ettelugemisvõistlusel osalemise eest Hiiumaal
4A klassist osales ringleval sügisel 4.-6. klasside arvestuses õpilasi kõige rohkem
Helen Tammeveski õpilaste juhendamise eest Hiiumaa ettelugemisvõistlusel
Atso Kesküla Eesti koolinoorte MV II koht, esinemine kontserdil „Pisike puu”; parim ettelugemisvõistlusel Hiiumaal, kes esindab Hiiumaad üle-eestilisel 4. klassi laste ettelugemisvõistlusel
Maaria Süsi ettelugemisvõistlusel osalemise eest Hiiumaal
Kristel Vanjuk õpilaste juhendamise eest Hiiumaa ettelugemisvõistlusel
Marta Maripuu parim suvelugeja; Eesti koolinoorte MV II koht; Eesti meister orienteerumises
Eliise Lees parim suvelugeja.
Sofie Matilda Matsalu parim suvelugeja.
Jan Samorodni Eesti koolinoorte MV II koht
Lisethe Kask esinemine kontserdil „Pisike puu”
Helisa Tartu Eesti koolinoorte MV II koht
Liisel Lillemägi projektide tutvustamise päeval esinemise eest
Kätlin Mast Eesti koolinoorte MV II koht, projektide tutvustamise päeval esinemise eest
7B klassist osales ringleval sügisel 7.-9. klasside arvestuses õpilasi kõige rohkem
Herta Kesküla 2x hõbemedal ja 2x pronksmedal Eesti meistrivõistlustel orienteerumises; Eesti koolinoorte MV II koht
Robin Rõmmel projektide tutvustamise päeval esinemise eest
Jesse Jürimäe projektide tutvustamise päeval esinemise eest
Henri Kanarbik projektide tutvustamise päeval esinemise eest
Ott Saar projektide tutvustamise päeval esinemise eest
9A klass õpetajate päeva korraldamise eest
Maria Eller 2x Eesti meister, 1x hõbemedal Eesti MV orienteerumises; Eesti koolinoorte MV II koht
9B klass õpetajate päeva korraldamise eest
Lihtsustatud õppekavaga klassi ringleval sügisel osalemise eest
Kärdla Põhikooli Mudilaskoori „Pisike puu” kontserdi eest
Tiia Palmiste konverentsike Muinsuskaitsepäeval esinejate ettevalmistamise eest, projektide tutvustamise päeva kaasaaitamise eest; osalemine pesapalli mängimises õpetajad vs 9. klassi õpilased
Merike Heinsoo konverentsike Muinsuskaitsepäeval esinejate ettevalmistamise eest, projektide tutvustamise päeva kaasaaitamise eest
Kärdla Muusikakool konverentsike Muinsuskaitsepäeval esinejate ettevalmistamise eest, „Pisike puu” kontserdil kaasaaitamise ja esinemise eest
Heli Tomson konverentsike Muinsuskaitsepäeval esinejate ettevalmistamise eest
Helis Roosima HITSA koolituse organiseerimine
Anni Kingsepp maakondliku orienteerumismängu organiseerimine ja läbiviimine; osalemine pesapalli mängimises õpetajad vs 9. klassi õpilased
Tiina Viisut maakondliku orienteerumismängu organiseerimine ja läbiviimine
Sirje Teras maakondliku orienteerumismängu organiseerimine ja läbiviimine, projektide tutvustamise päeva kaasaaitamise eest
Sirje Juurikas maakondliku orienteerumismängu organiseerimine ja läbiviimine
Sulev Loopalu maakondliku orienteerumismängu organiseerimine ja läbiviimine
Andres Laanejõe maakondliku orienteerumismängu organiseerimine ja läbiviimine
Ülle Paasoja maakondliku orienteerumismängu organiseerimine ja läbiviimine; personalile kepikõnni koolituse organiseerimise ja läbiviimise eest; osalemine pesapalli mängimises õpetajad vs 9. klassi õpilased
Klaire Räis maakondliku orienteerumismängu organiseerimine ja läbiviimine
Kersti Kanarbik maakondliku orienteerumismängu organiseerimine ja läbiviimine
Ülle Timmusk maakondliku orienteerumismängu organiseerimine ja läbiviimine
Andre Kroon maakondliku orienteerumismängu organiseerimine ja läbiviimine; osalemine pesapalli mängimises õpetajad vs 9. klassi õpilased
Liisi Mäeumbaed maakondliku orienteerumismängu organiseerimine ja läbiviimine
Aigar Koppel maakondliku orienteerumismängu organiseerimine ja läbiviimine
Maarika Matt maakondliku orienteerumismängu organiseerimine ja läbiviimine; osalemine pesapalli mängimises õpetajad vs 9. klassi õpilased
Ene Tisler projektide tutvustamise päeva kaasaaitamise eest
Regina Jõeleht osalemine pesapalli mängimises õpetajad vs 9. klassi õpilased
Tarvo Malk osalemine pesapalli mängimises õpetajad vs 9. klassi õpilased
Ülari Kaibald osalemine pesapalli mängimises õpetajad vs 9. klassi õpilased
Helen Tammeveski osalemine pesapalli mängimises õpetajad vs 9. klassi õpilased
Mati Kiiver osalemine pesapalli mängimises õpetajad vs 9. klassi õpilased
Margit Kagadze osalemine pesapalli mängimises õpetajad vs 9. klassi õpilased
Raili Kaibald „Pisike puu” kontserdi eestvedamise ja läbiviimise eest
Ulvi Tamm Eesti Koolikontserdite eestvedamise ja kaasaaitamise eest